тел/факс: +38 (044) 492-95-99

Новини

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Історія кави...

 

Найпоширеніша легенда свідчить, що людство відкрило дивовижні властивості кави завдяки ефіопському пастуху по імені Калді. Одного разу той помітив, що кози, яких він пас на гірських схилах, стають дуже жвавими, покуштувавши листя і ягоди якогось дикорослого чагарнику. Піддавшись цікавості, Кадді вирішив сам спробувати ці червоні ягоди, що нагадують вишню. Він відчув такий незвичайний прилив енергії, що був бадьорим  цілих три дні.

 

З Ефіопії кава потрапила в Ємен - тут почалося «одомашнення» кави, і був винайдений сам напій.

 

Два століття Ємен був єдиною країною, що постачає каву на світовий ринок. Звідти кава почала поширюватися по всіх континентах земної кулі. Цьому багато в чому сприяло те, що Ємен лежав на важливих торговельних шляхах, що ведуть зі Східної Африки і Південно-Східної Азії в країни Близького Сходу і в Європу.

 

У Європі про каву вперше почули в 1592 році, після того як італійський лікар і ботанік Проспер д'Альпіно, що супроводжував венеціанське посольство в Єгипет, описав як ефективний лікарський засіб напій, приготований із зерен кави.

 

Однак поширенню кави в Європі люто опиралися торговці вином і пивом, обурені тим, що кавові заклади почали відбивати у них відвідувачів. Але, незважаючи ні на що, вже в XVII столітті кава стала популярним напоєм в Італії, Угорщині, Польщі, Німеччини, Франції, Швеції

 

Основні види кави:

 

• натуральна кава в зернах (обсмажені кавові зерна);

• натуральна кава мелена (обсмажені і змелені кавові зерна;

• натуральна кава розчинна (обсмажені, змелені і оброблені за спеціальними технологіями кавові зерна);